Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #73926

Direktoriaus pavaduotojas (-a) (tarptautiniai pervežimai)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pagalba įmonės vadovui organizuoti, koordinuoti ir kontroliuoti įmonės darbą;
Dalyvavimas vystant įmonės veiklos strategiją;
Taktinių ir operatyvinių veiklos planų rengimas ir jų vykdymo kontrolė;
Įmonės veiklos procesų, bei verslo aplinkos analizė, ataskaitų ir rekomendacijų teikimas;
Dalyvavimas verslo derybose, komercinių pasiūlymų rengimas;
Darbas su strateginiai įmonės klientais ir partneriais;

Reikalavimai

Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis organizuojant tarptautinius pervežimus sausumos transportu;
Aukštasis išsilavinimas (pageidautina transporto vadybos arba verslo vadybos ir administravimo srityje);
Geros anglų (arba prancūzų) ir rusų kalbų žinios;
Vadovaujamo darbo patirtis (privalumas);
Geras verslo rinkos išmanymas;
Atsakingumas, organizuotumas, lankstumas, puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai.

Įdomų, atsakingą, gerai apmokamą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Puikios karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda „DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS (-A) (tarptautiniai pervežimai)" siųsti el. paštu: vadovai@dLT.lt

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo skelbimo numeris
#73926

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. rugsėjo 14 d.
Įvestas:
2009 m. rugpjūčio 21 d.

Lietuvos ir užsienio įmonėms operatyviai surandame specialistus Lietuvoje. Atliekame pilną ir dalinę personalo paiešką ir atranką, teikiame konsultavimo, personalo valdymo ir mokymų paslaugas. Mūsų misiją, veiklos filosofiją, darbo principus atspindi mūsų moto - "Dirbame tam, kad dirbtumėte Jūs"

www.dlt.lt

Mūsų klientė – stabiliai ir sėkmingai dirbanti užsienio kapitalo įmonė, tarptautinių pervežimų tinklo partnerė, turinti platų nuolatinių klientų – partnerių ratą Vakarų Europoje. Įmonės pagrindinė veikla - krovinių gabenimas sausumos transportu iš Europos Sajungos šalių į NVS šalis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!