Naujausi skelbimai

Direktoriaus pavaduotojas (transportas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110290

Darbo skelbimo numeris

110290

Darbo aprašymas

transporto padalinio veiklos planavimas, organizavimas ir kontrolė;
veiklos planų rengimas ir jų vykdymo kontrolė;
biudžeto sudarymas ir valdymas;
techninio aprūpinimo poreikių analizė;
projektų įgyvendinimas, darbo metodų derinimas;
veiklos rezultatų analizė, ataskaitų rengimas;
pavaldinių darbo kontrolė, kompetencijos kėlimo poreikių analizė;
dalyvavimas įmonės operatyviniame ir strateginiame planavime bei valdyme;

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas;
darbo patirtis transporto įmonėje vadovaujančioje pozicijoje;
strateginis mąstymas, iniciatyvumas, lyderio įgūdžiai;
gebėjimas operatyviai spręsti problemas;
geras rusų kalbos mokėjimas (anglų kalba – privalumas);

kompanija siūlo įdomų ir atsakingą darbą profesionalų komandoje, galimybę realizuoti ir įgyvendinti savo idėjas, tobulėti siekiant profesinių ir asmeninių tikslų;
konkurencingą atlyginimą, motyvacinį paketą, visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

Pageidaujančius dalyvauti konkurse gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS", prašome siųsti el. paštu: manager@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 9 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 9 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė – šiuolaikiška, moderni kompanija teikianti krovinių vežimo paslaugas jūros, oro ir automobilių transportu, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, šiuo metu vykdo aktyvią plėtrą ir į vadovų komandą kviečia transporto srities profesionalą.