Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #4812

Direktorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- sprendžia visus klausimus pagal jam suteiktas teises, paveda ir kontroliuoti atskirų komercinių – ūkinių funkcijų vykdymą kitiems bendrovės darbuotojams.
- Priima ir atleidžia darbuotojus, sudarydamas su jais darbo sutartis.
- Skiria priimtiems darbuotojams paskatinimus bei nuobaudas.
- Tvirtina bendrovės vidaus darbo tvarkos taisykles, kolektyvinę sutartį, darbuotojų pareigines instrukcijas, pareiginius atlyginimus, valandinius tarifinius atlygius, premijavimo sąlygas, priedus ir priemokas prie darbo užmokesčio, darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijas, leidžia įsakymus.
- Kontroliuoja, kaip laikomasi darbo disciplinos.
- Nustato bendrovės veiklos sritis, kuriose turi teisę savarankiškai veikti ir sudaryti bendrovės sandorius kiti darbuotojai.
- Įgyvendina savalaikį atsiskaitymą su biudžetu, valstybinio socialinio draudimo įstaigomis, kreditoriais, tiekimo bei rangovinėmis organizacijomis.
- Kontroliuoja, kad būtų atliekamos tik teisėtos finansinės – buhalterinės operacijos, kad jos būtų įformintos pagal taisykles.
- Kontroliuoja bendrovėje įstatymų, Vyriausybės nutarimų, įsakymų bei nurodymų savalaikį ir teisingą įgyvendinimą.
- Tvirtina bendrovės darbuotojų, turinčių teisę pasirašyti pirminius buhalterinius dokumentus, sąrašą.
- Bendrovės vardu pasirašo sandorius, bankinius bei finansinius dokumentus, pavedimus.
- Instruktuoja ir kontroliuoja, kaip pavaldūs darbuotojai laikosi darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, elektrosaugos reikalavimų.
- Vykdo atskiras užduotis, įgyvendinti priemones, susijusias su darbuotojų sauga ir sveikata.
- Teikia pasiūlymus, svarstant bei sudarant bendrovės perspektyvinius planus dėl bendrovės naujų paslaugų teikimo ar paslaugų sferos praplėtimo.
- Reikalauja, kad pavaldūs bendrovės darbuotojai dirbtų kuo efektyviau, siekiant ekonomiškų ir našių finansinių rodiklių.
- Peržiūri ir tvirtina dokumentaciją, paslaugų vykdymo grafikus.
- Domisi bendrovės siūlomų paslaugų realizavimu, dalyvauja parodose ir mugėse.
- Numato ir organizuoja perspektyvių priemonių bendrovės rekonstrukcijai ir vystymui įdiegimą.
- Siekia geresnių rezultatų bendrovės veikloje.

Reikalavimai

- Gebėjimas analizuoti.
- atsakomybė ir kruopštumas;
- mokėjimas bendrauti.
- Aukštasis išsilavinimas
- Panašaus darbo patirtis
- Vadovavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai
- Darbo kompiuteriu pagrindai
- Lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokėjimas
- Feri derybų ir pardavimų organizavimo įgūdžiai;
- Sugebėjimas suburti ir motyvuoti komandą;
- Aktyvumas organizuotumas ir orhanizaciniai sugebėjimai;
- Orientacija į rezultatus;

Įmonė siūlo

- darbas Vilniuje pilną darbo dieną.
- siūlome gerą atlyginimą (sutartinis);
- siūlome labai geras darbo sąlygas;
- darbo pradžia sutartinė.

Darbo skelbimo numeris
#4812

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 2000 - 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. sausio 31 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 13 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Direktorius
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!