Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #164916

Direktorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Vadovavimas dukterinei transporto įmonei UAB "Transportera":
Pelningas įmonės veiklos vystymas;
Ryšių palaikymas su esamais klientais, naujų klientų paieška;
Darbuotojų darbo paskirstymas, darbo efektyvumo didinimas;
Motyvacijos kūrimas, darbo tobulinimas;

Reikalavimai

Ieškome vadovo, kuris sugebėtų sėkmingai vystyti įmonės veiklą, turėtų verslumo, vadovavimo pagrindus. Išmanytų transporto įmonės veiklos principus, puikiai mokėtų bendrauti su klientais. Laisvai kalbėtų anglų, rusų kalbomis.

Mes siūlome vadovauti pelningai dirbančiai įmonei, kurioje dirba apie 40 darbuotojų,
Už sėkmingus įmonės rezultatus skirsime svarius priedus;
Darbui skiriamas automobilis bei kitos reikalingos proemonės.
Įmonė randasi Mažeikiuose, todėl mes pasirūpinsime Jūsų apgyvendinimu.

tel. pasiteiravimui 8 612 72373

Darbo skelbimo numeris
#164916

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 20 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 20 d.

UAB "Saurida" Oil&Gas - jauna, dinamiškai auganti lietuviško kapitalo bendrovė. Per 14 savo veiklos metų bendrovė įsitvirtino tarp 4 didžiausių naftos produktais prekiaujančių įmonių Lietuvoje. Šiuo metu valdome 30 degalinių tinklą, vystome dujų balionų prekybą Latvijoje, esame įkūrę keletą dukterinių kompanijų. Įmonės sėkmės pagrindas - iniciatyvūs, siekiantys tikslo ir atviri naujovėms darbuotojai. Komandos vienybė, lankstumas, noras keistis ir tobulėti - tai vertybės, kuriomis sekdami tapome tokie, kokie esame šiandien.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Direktorius
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!