Naujausi skelbimai

Dizainerės asistentas (-ė) - pardavėjas (-a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 370647

Darbo skelbimo numeris

370647

Darbo aprašymas

  • Aktyvi klientų paieška (viešbučiai, biurai, privatūs namai);
  • Aktyvūs pardavimai;
  • Naujų kolekcijų pristatymas.

Reikalavimai

  • Patirtis interjero dizaino projektų įgyvendinimo bei dizaino srityje;
  • Anglų, rusų kalbos (rusų kalba privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo patirtis;
  • Esate pakankamai stiprus (-i) ir sportiškas (-a) (kartais gali tekti pakabinti užuolaidas);
  • Mokate dirbti savarankiškai.

  • Fiksuotą atlyginimą ir priedą priklausantį nuo pardavimų rezultato;
  • Nuolatinį tobulėjimą,mokymus;

Pageidaujamą atlyginimą nurodyti motyvaciniame laiške.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 29 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 30 d.

UAB "SORTIMENTI"
"Sortimenti“ - tai profesionalaus Interjero dizaino ir atmosferos kūrimo namai, turintys 20 metų patirtį.

Viskas nuo klasikos iki moderno.

Mes esame garsiausių pasaulyje audinių gamintojų atstovai Baltijos šalyse. Dirbame su mažmenine ir didmenine prekyba.

Salonas siuva ir gamina visų tipų užuolaidas. Siūlome motorizuotas užuolaidas, romanetes, roletus, širmas, o taip pat siuvame staltieses ir lovatieses. Prireikus keičiame baldų audinius.

Čia rasite aukščiausio lygio sieninių dangų iš akmens, medžio, odos, šilko, lino, kaviaro ir visko ką galite isivaizduoti. Dar turime marias popierinių tapetų iš Amerikos ir Europos.