Naujausi skelbimai

Dizainerio-konsultanto (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162298

Darbo skelbimo numeris

162298

CVMarket.lt klientas DIZAINERIO-KONSULTANTO (-ĖS)

Darbo aprašymas

  • asortimento pristatymas ir prekių pardavimas salono klientams;
  • klientų konsultavimas interjero kūrimo klausimais;
  • užsakymų priėmimas ir įvykdymo kontrolė.

Reikalavimai

Savybės ir kompetencijos, reikalingos sėkmingam darbui:

  • sėkmingo darbo pardavimo srityje patirtis;
  • su interjero kūrimu susijęs išsilavinimas ir/arba praktiniai įgūdžiai;
  • komunikabilumas, atsakingumas;
  • geri bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • orientacija į aukščiausio lygio aptarnavimo klientams ir partneriams suteikimą;
  • puikus lietuvių kalbos mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Internet Explorer ir kt.);
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • geras anglų arba rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu).

Įmonė siūlo

Sėkmingam kandidatui siūlome:

  • karjeros galimybes;
  • motyvuojančią apmokėjimo sistemą;
  • visas socialines garantijas;
  • kvalifikacijos kėlimą.

CV ir motyvacinį laišką su nuoroda „Dizaineris-konsultantas“.

Informacija telefonu: 8 610 04654

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 21 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 21 d.

SKANDINAVIŠKI INTERJERAI salonui VILNIUJE, kuriame atstovaujami REPUBLIC of Fritz HansenTM, Gubi, SWEDESE, HAY, SECTO DESIGN, MUUTO ir kiti žymūs Skandinavijos šalių gamintojai, ieškome: