Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12126

Dizaineris (-ė) (apdailos prekių skyriuje)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • būsto apdailos projektų ruošimas;
  • klientų konsultavimas išsirenkant apdailos prekes;
  • klientų išsirinktų prekių užsakymas ir pristatymo kontroliavimas;
  • prekių ekspozicijos tvarkymas;

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas interjero dizaino, architektūros srityje (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • darbas kompiuteriu: ArCon ir AutoCad;
  • vairuotojo pažymėjimas;

Mes siūlome darbą draugiškame kolektyve, visas soc.garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#12126

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. kovo 10 d.
Įvestas:
2006 m. vasario 22 d.

"Senukai", žinomi kaip didžiausias statybos, remonto ir buities prekių tinklas Pabaltyje, kasmet intensyviai plečiami ir tobulinami tiek šalyje, tiek už jos ribų. Prekių gausa - vienas didžiausių mūsų privalumų.
Didžiausias mūsų turtas - žmonės, kurie dirba su mumis ir kuria šią firmą. Jų pastangos bei darbo kokybė - svari investicija kliento patogumui ir tuo pačiu - sėkmingo verslo garantas.
Kviečiame augti drauge su mumis!

Daugiau