Naujausi skelbimai

Dizaineris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2688

Darbo skelbimo numeris

2688

Darbo aprašymas

Ką reikės daryti:

· Maketuoti reklaminius leidinius, paruošti juos spaudai;
· Prižiūrėti bei modernizuoti Interneto svetainės dizaino stilių, kurti animacinius reklaminius paveikslėlius.

Reikalavimai

Pageidaujame:

· Patirties dizaino, leidybos, reklamos srityje;
· Darbo komandoje patirties bei greitos orientacijos;
· Kūrybingumo, gebėjimo generuoti naujas idėjas;
· Anglų kalbos žinių;
· Savarankiškumo bei noro tobulėti.

Mes siūlome darbą profesionaliame, draugiškame kolektyve, galimybę tobulėti ir siekti karjeros. Taip pat patrauklų atlyginimą bei darbo rezultatus atitinkančius priedus.

Papildoma informacija

Savo gyvenimo aprašymą ir atliktų darbų pavyzdžius siųsk: el. paštu: kontaktai@bpi.lt, faksu: +370 37 320670

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugpjūčio 30 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 30 d.

Esame tarptautinė IT kompanija. Kuriame visame pasaulyje žinomą programinę įrangą. Darbui Kaune kviečiame dizainerį.
Tikimės padėsi išlaikyti ir tobulinti mūsų kompanijos bei produktų įvaizdį. Jei gali kūrybiškai pažvelgti į interneto puslapių bei spaudos leidinių dizainą, vikriai dirbi grafinėmis programomis – parašyk mums.