Naujausi skelbimai

Dizaineris/ maketuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9228

Darbo skelbimo numeris

9228

Darbo aprašymas

Vizualinės reklamos projektavimas.

Reikalavimai

Kūrybinio darbo patirtis.
Puikūs darbo grafinėmis programomis įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Siūlome papildomą ir pastovų darbą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 23 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 16 d.

Pagrindinė kompanijos veiklos sritis yra gatvių, pastatų fasadų ir interjerų šventinis dekoravimas šviečiančiais elementais.
Įmonė užsiima papuošimų (dekoracijų) gamyba, tad galime įgyvendinti pačius drąsiausius individualius projektus ne tik Kalėdinių, bet ir kitų švenčių nuotaikos sukūrimui. Glaudžiai bendradarbiaujame su Kalėdinės puošybos lydere Europoje Blachere Illiumination įmone ir importuojame jau pagamintus šviečiančius papuošimus.

Įmonė teikia kompleksinį aptarnavimą, tai ne tik papuošimų importavimas ir gamyba bet ir papuošimų koncepcijos sukūrimas, gamyba, montavimas, priežiūra eksploatavimo metu ir demontavimas eksploatacijos laikui pasibaigus.