Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12812

Dizaineris-maketuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą dizaineriui-maketuotojui, kuris būtų atsakingas už reklaminės produkcijos kūrymą, maketų paruošimą.
Siūlome įdomų darbą draugiškame ir jauname kolektyve. Geras darbo sąlygas.

Reikalavimai

Dizaino, poligrafijos sričių išmanymas.Komerciškumo ir meno suderinimas.Aukštasis išsilavinimas(pageidautina dizaino, dailės srityje).
Kompiuteriniai įgudžiai(Windows, Adobe Photoshop, Corel Draw, Adobe in Design).
Energingumas, reprezentatyvumas, organizuotumas, komunikabilumas.
Vairuotojo pažimėjimas.

Įmonė siūlo

Įmonė siūlo:įdomų darbą draugiškame ir jauname kolektyve.
Geras darbo sąlygas.

Darbo skelbimo numeris
#12812

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: 1000 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. balandžio 27 d.
Įvestas:
2006 m. kovo 27 d.

UAB"Elstera" įkurta 1992m,užsiimanti mažmenine bei didmenine prekyba dovanų pakavimo reikmenimis, atvirukais, reklaminės produkcijos kūrymu bei gamyba.

Daugiau