Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #12844

Dizaineris-maketuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą dizaineriui-maketuotojui, kuris būtų atsakingas už reklaminės produkcijos kūrymą bei gamybą, maketų paruošimą.

Reikalavimai

Dizaino, poligrafijos sričių išmanymas.Komerciškumo ir meno suderinimas.
Aukštasis išsilavinimas ( pageidautina dizaino, dailės srityje).
Kompiuteriniai įgūdžiai ( Windows, Adobe Photoshop, Corel Draw,Adobe in Design).
Energingumas, reprezentatyvumas, organizuotumas,komunikabilumas.
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų darbą draugiškame ir jauname kolektyve.
Geras darbo sąlygas.

Darbo skelbimo numeris
#12844

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Atlyginimas: 1000 - 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2006 m. balandžio 28 d.
Įvestas:
2006 m. kovo 28 d.

UAB"Elstera" įkurta 1992 m, užsiimanti mažmenine bei didmenine prekyba dovanų pakavimo reikmenimis, atvirukais, reklaminės produkcijos kūrymu bei gamyba.

Daugiau