Naujausi skelbimai

Dizaineris-maketuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 13477

Darbo skelbimo numeris

13477

Darbo aprašymas

Siūlome darbą dizaineriui-maketuotojui, kuris būtų atsakingas už reklaminės produkcijos kūrymą bei gamybą, maketų paruošimą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina dizaino,dailės srityje).Dizaino, poligrafijos sričių išmanymas.Komerciškumo ir meno suderinimas.Kompiuteriniai įgūdžiai ( Windows,Adobe Photoshop,Corel Draw, Adobe Design). Energingumas,reprezentatyvumas,organizuotumas, komunikabilumas, atsakingumas.

Įdomų darbą draugiškame ir jauname kolektyve.Geras darbo sąlygas. Socialinės garantijas. Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

CV su nuotrauka ir motyvacinį laišką siųskite su nuoroda Dizaineris-maketuotojas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gegužės 21 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 3 d.

Įmonė įkurta 1992 m. užsiimanti mažmenine bei didmenine prekyba dovanų pakavimo reikmenimis, atvirukų, pakvietimų, reklaminės produkcijos kūrymu bei gamyba.