Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #107364

Dizaineris

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome dizainerio(-ės) web, multimedijos, video apdorojimo srityje.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas dailės srityje.
  • Darbo patirtis su Flash.
  • After Effects, vaizdo apdorojimo programos - privalumas.
  • Pilna darbo diena ofise. Kažkiek grafikas gali būti lankstus.
  • Besispecializuojančių tik spaudos dizaine šiuo metu nereikia. CV pageidautina siųsti su darbų pvz.(nuorodomis) el. paštu: info@multimediamark.lt

Įmonė siūlo

  • Siūlome darbą prie didelių, įdomių projektų.
  • Orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą, abipusį tobulėjimą.

Darbo skelbimo numeris
#107364

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 30 d.

UAB MultimediaMark jau dešimt metų dirba multimedijos, web srityje. Be internetinių puslapių įmonė specializuojasi pristatymų, programų infoterminalams, parodoms kurime.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Dizaineris
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!