Naujausi skelbimai

Dizaineris

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107364

Darbo skelbimo numeris

107364

Darbo aprašymas

Ieškome dizainerio(-ės) web, multimedijos, video apdorojimo srityje.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas dailės srityje.
  • Darbo patirtis su Flash.
  • After Effects, vaizdo apdorojimo programos - privalumas.
  • Pilna darbo diena ofise. Kažkiek grafikas gali būti lankstus.
  • Besispecializuojančių tik spaudos dizaine šiuo metu nereikia. CV pageidautina siųsti su darbų pvz.(nuorodomis) el. paštu: info@multimediamark.lt

Įmonė siūlo

  • Siūlome darbą prie didelių, įdomių projektų.
  • Orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą, abipusį tobulėjimą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 30 d.

UAB MultimediaMark jau dešimt metų dirba multimedijos, web srityje. Be internetinių puslapių įmonė specializuojasi pristatymų, programų infoterminalams, parodoms kurime.