Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #23420

Dizaineris

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome dizainerio (-ės) kurti dizaino koncepcijas.
Kadangi dirbame multimedijos srityje, pageidautinas domėjimasis naujomis technologijomis, trimačia grafika, animacija.
Darbas pilną darbo dieną.

Reikalavimai

1. Išsilavinimas dailės, meno srityje.
2. Darbo patirtis su Macromedia flash.
3. Galimybė dirbti pilną darbo dieną.

Siūlome kūrybingą darbą augančioje įmonėje, dalyvavimą dideliuose multimedijos projektuose.
Atlyginimą nuo 2000 Lt į rankas, taip pat premijas nuo projektų.
Ieškome darbuotojo, kuris norėtų augti ir tobulėti kartu su įmone.

Papildoma informacija

CV siųsti el. paštu info@naujiejisprendimai.lt

Darbo skelbimo numeris
#23420
Jūs kandidatuojate į:
Dizaineris
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!