Naujausi skelbimai

Dizaineris(ė)-Baldų projektuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 9957

Darbo skelbimo numeris

9957

Darbo aprašymas

Baldų projektų bei interjero kūrimas, bendravimas su klientais. Darbas biure ir komandiruotese.

Reikalavimai

Darbo patirtis baldų projektavime, gebėjimas greitai ir kokybiškai atlikti užduotis. Būtina nurodyti ankstesnes darbovietes. Darbas programomis AutoCad, artlantis, ar pan.

Ieškome iniciatyvių dizainerių, norinčių tobulėti. Siūlome gerą atlyginimą ir priedus, geras darbo sąlygas jauname kolektyve. Garantuojame konfidencialuma. Kitos sąlygas galime aptarti derybų metu.

Papildoma informacija

CV ir motyvacinį laišką galite siųsti ir tiesiogiai: henrikas@projektu-idejos.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2005 m. lapkričio 10 d.
Įvestas:
2005 m. spalio 21 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2000 LTL per mėn.

Sparčiai besiplečianti jauna kompanija.
Vertiname darbuotoją kaip asmenybę.