Naujausi skelbimai

Dokumentų apdorojimo specialistė (-as) (vokiečių kalba)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343906

Darbo skelbimo numeris

343906

Darbo aprašymas

RT Tax – pasaulyje pirmaujanti mokesčių grąžinimo įmonių grupė, teikianti pajamų ir mokesčių deklaracijų pildymo paslaugas asmenims legaliai dirbusiems užsienyje, ieško naujo komandos nario.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Puiki vokiečių kalba raštu ir žodžiu (anglų ar kita užsienio kalba būtų privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, pareigingumas bei kruopštumas;
  • Racionalus mąstymas, greita reakcija ir laisvas bendravimas;
Naudingi įgūdžiai:
  • Universitetinis išsilavinimas;
  • Anglų ar kitos užsienio kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Patirtis dirbant vadybos, administravimo darbus;
  • Savarankiškumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Puikias darbo sąlygas jauname, linksmame kolektyve;
  • Patrauklų darbo užmokestį.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 14 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 17 d.

RT Tax – pasaulyje pirmaujanti mokesčių grąžinimo įmonių grupė, teikianti pajamų ir mokesčių deklaracijų pildymo paslaugas asmenims legaliai dirbusiems užsienyje. Mokesčius grąžiname iš JAV, Jungtinės karalystės, Airijos, Norvegijos, Olandijos, Danijos, Vokietijos, Kanados, Australijos, Naujosios Zelandijos!