https://www.cvmarket.lt/45162

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #45162

Dokumentų valdymo ir korespondencijos poskyrio vyresnysis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Poskyrio vyresniojo specialisto pareigybė reikalinga organizuoti archyvo darbą, tvarkyti jame esančią dokumentaciją bei vesti apskaitą, organizuoti įslaptintų dokumentų valdymą ir apskaitą mokykloje bei kontroliuoti įslaptintų dokumentų pavedimų vykdymą.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas arba aukštesnysis išsilavinimas, arba iki 1995 m. įgytas specialusis vidurinis išsilavinimas; gebėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer bei duomenų bazėmis; turėti patirties administruojant darbo dokumentus; išmanyti Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatymą, Dokumentų rengimo ir įforminimo, dokumentų valdymo ir apskaitos taisykles, patvirtintas Lietuvos archyvų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus įsakymais, Įslaptintos informacijos administravimo taisykles, kitus teisės aktus ir metodinius nurodymus dokumentų rengimo, apskaitos, archyvo darbo klausimais; pretendentas, laimėjęs konkursą laisvoms valstybės tarnautojo pareigoms eiti, įstatymų nustatyta tvarka turės įgyti leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Slaptai“, ir asmens patikimumo pažymėjimą.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: B
Pareigybės kategorija: 6

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus Personalo poskyryje, 107 kab., Medininkų k., LT-13019 Vilniaus r. sav.


Išsamesnė informacija: (8 687) 50 918, jurgita.silkinyte@vsat.vrm.lt


Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#45162
Jūs kandidatuojate į:
Dokumentų valdymo ir korespondencijos poskyrio vyresnysis specialistas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!