Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #193276

Draudimo konsultantas (-ė) Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-Ilgalaikių ryšių palaikymas su esamais klientais;
-Naujų klientų paieška;
-Klientų poreikius atitinkančių draudimo sprendimų pasiūlymas;
-Sutarčių ruošimas ir pasirašymas;
-Darbo veiklos analizė ir ataskaitų pateikimas;
-Bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą;

Reikalavimai

Jeigu Jūs žinote kas yra pardavimai verslui ir privatiems žmonėms, esate išsilavinęs, turite tikslą, ir savo iniciatyvumo bei atkaklumo dėka norite būti pardavimų
lyderiu, tuomet siūlome pasinaudoti proga ir prisijungti prie mūsų komandos.

-Dinamišką darbą didžiausioje Vidurio ir Rytų Europos draudimo grupėje;
-Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą;
-Galimybę realizuoti savo karjeros ambicijas;
-Bendrovė siūlo nuo darbo rezultatų priklausantį konkurencingą darbo užmokestį, papildomą skatinimą už pasiektus tikslus;
-Visas aktyviam darbui reikalingas priemones ir galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant įmonės vidiniuose procesuose.

Darbo skelbimo numeris
#193276
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!