Naujausi skelbimai

Draudimo konsultantas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15787

Darbo skelbimo numeris

15787

Darbo aprašymas

* Klientų poreikių analizė;
* Tinkamiausių draudimo produktų/paslaugų parinkimas ir pardavimas;
* Kokybiškas ir profesionalus klientų aptarnavimas;
* Klientų konsultavimas visais jiems rūpimais klausimais.

Reikalavimai

* Darbo patirtis draudimo srityje būtų privalumas;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Geras lietuvių ir rusų kalbų mokėjimas;
* Komunikabilumas, iniciatyvumas, paslaugumas.

Įmonė siūlo

* Draugišką kolektyvą;
* Galimybę mokytis ir tobulėti;
* Patrauklias darbo užmokesčio sąlygas;
* Socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe įsidarbinti pas mus ir norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su Lina telefonu: 8-615 82800.
Kandidatuoti galite per CV Market sistemą arba siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką el. paštu: akropolis@baltikums.lt
Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugpjūčio 22 d.
Įvestas:
2006 m. rugpjūčio 18 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.