Naujausi skelbimai

Draudimo pardavimo konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161820

Darbo skelbimo numeris

161820

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška, klientų bazės formavimas;
Bendravimas su esamais klientais;
Finansinių produktų pardavimas;

Reikalavimai

Iniciatyvumas, atkaklumas, savarankiškumas, energingumas, atsakingumas.
Laiko planavimo įgūdžiai.
Komunikabilumas.
Gebėjimas siekti užsibrėžtų tikslų ir aukšta savimotyvacija.

Įmonė siūlo

Puikias uždarbio galimybes kintančias nuo pardavimų dydžio.
Profesionalius mokymus .
Puikias bendradarbiavimo galimybes patikimoje ir profesionalioje tarptautinėje kompanijoje.
Karjeros galimybes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 30 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 12 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.