Naujausi skelbimai

Draudimo pardavimo konsultantas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162262

Darbo skelbimo numeris

162262

Darbo aprašymas

* klientų poreikių analizė ir konsultavimas;
* sutarčių sudarymas ir jų vykdymo priežiūra;
* ryšių palaikymas su esamais klientais ;
* naujų klientų paieška.

Reikalavimai

* aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti studentas ar vyresnio amžiaus žmogus) ;
* komunikabilumas;
* iniciatyvumas, atsakingumas;
* noras tobulėti;
* orientacija į rezultatą, atkaklumas ir lankstumas;
* darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

* puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
* nuolatinius mokymus kvalifikacijai kelti;
* karjeros galimybes;
* galimybę veiklą derinti su kitu darbu;
* nuo veiklos rezultatų priklausantį solidų atlyginimą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 29 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 20 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.