Naujausi skelbimai

Draudimo paslaugų pardavimų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107672

Darbo skelbimo numeris

107672

Darbo aprašymas

- Aktyvus draudimo paslaugų pardavimas
- Asmeninių pardavimo planų sudarymas bei jų vykdymo užtikrinimas
- Nuolatinis tobulėjimas

Reikalavimai

- Teigiamas požiūris į darbą
- Greita orientacija įvairiose situacijose
- Pozityvumas
- Orientacija į rezultatą
- Optimizmas
- Mokėjimas dirbti kompiuteriu
- Mokėjimas dirbti savarankiškai ir kolektyve

Įmonė siūlo

- Galimybes derinti papildomą darbą su pagrindiniu
- Organizuojame mokymus apie draudimo produktus, jų pristatymą ir pardavimą
- Karjeros galimybes
- Neribotas uždarbio galimybes

Papildoma informacija

Privalumai:
- Panašaus darbo patirtis
- Komunikabilumas
- Noras užsidirbti daugiau, nei kiti
- Noras būti lyderiu
- Didelės asmeninės ambicijos ir tikslai

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. liepos 14 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 11 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1000 iki 3000 LTL per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Neribotos uždarbio galimybės

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.