Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166034

Draudimo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Biržai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Aktyvi naujų klientų paieška ir pasitikėjimu paremtų santykių su klientais kūrimas
- Klientų poreikių išsiaiškinimas ir geriausiai jų poreikius atitinkančių finansinių paslaugų pasiūlymas
- Esamų klientų aptarnavimas
- Sutarčių ruošimas ir pasirašymas

Reikalavimai

- Drąsa, noras laimėti ir būti geriausiu
- Pozityvumas, aktyvumas, iniciatyvumas
- Orientacija į rezultatą, savarankiškumas
- Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas lengvai užmegzti ryšius ir kurti ilgalaikius santykius su klientais
- Atsakingumas, sąžiningumas
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
- Gyvenimiška patirtis šiame darbe yra privalumas
- Darbo patirtis pardavimuose būtų didelis privalumas

Įmonė siūlo

KURIAMA NAUJA PARDAVIMŲ GRUPĖ
Nemokami apmokymai.
Universali darbo vieta.
Platus paslaugų spektras
Tel.865503036

Papildoma informacija

Jeigu norite augti kartu su mumis, laukiame jūsų gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško el. pašto adresu l.jenkeviciene@pzu.lt

Darbo skelbimo numeris
#166034
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!