Naujausi skelbimai

Draudimo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 15228

Darbo skelbimo numeris

15228

Darbo aprašymas

* Draudimo paslaugų pardavimas verslo ir privatiems klientams;
* Naujų klientų paieška, pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
* Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai

* Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
* Darbo patirtis draudimo srityje;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Komunikabilumas, iniciatyvumas, paslaugumas.

Įmonė siūlo

* Draugišką kolektyvą;
* Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
* Stabilų atlyginimą ir socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe dirbti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką per CV Market sistemą arba el. paštu: virgis@baltikums.lt, nurodę pareigas, į kurias kandidatuojate.

Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. rugpjūčio 13 d.
Įvestas:
2006 m. liepos 24 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.