Naujausi skelbimai

Draudimo vadybininkas (-ė) Klaipėdoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14679

Darbo skelbimo numeris

14679

Darbo aprašymas

* Draudimo paslaugų pardavimas verslo ir privatiems klientams;
* Naujų klientų paieška, pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
* Ryšių su esamais klientais palaikymas.

Reikalavimai

* Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (draudimo srityje būtų privalumas);
* Darbo patirtis draudimo arba pardavimų srityje;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Anglų, rusų kalbų mokėjimas;
* Komunikabilumas, iniciatyvumas, paslaugumas.

* Įdomų ir dinamišką darbą ilgametę patirtį turinčioje bendrovėje;
* Galimybę tobulėti ir siekti karjeros;
* Patrauklias darbo užmokesčio sąlygas;
* Socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe įsidarbinti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus iki liepos 9 dienos per CV Market sistemą arba el. paštu: loreta@baltikums.lt, nurodę pageidaujamą pareigybę.

Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. liepos 9 d.
Įvestas:
2006 m. birželio 22 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.