Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1605981
Galimybė nuolatos dirbti iš namų

DUOMENŲ ANALITIKAS (POWER BI VYSTYMAS)

CVMarket.lt klientas
Kaunas, darbas iš namų
Nuoroda nukopijuota

Darbo aprašymas

  • Bendrojo įmonės duomenų modelio kūrimas ir vystymas;

  • Duomenų apdorojimas pritaikant ataskaitų projektavimui;

  • Power BI ataskaitų projektavimas ir pritaikymas vartotojų poreikiams;

  • Darbas su pirminiais duomenų šaltiniais įtakojant jų tikslumą ir integralumą;

  • Įmonės veiklos rodiklių ataskaitų rengimas;

  • Organizacijos vartotojų mokymas ir konsultavimas Power BI klausimais.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (realizuojant sprendimus MS Power BI ar kitų platformų pagalba);

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios;

  • MS POWER BI ekosistemos išmanymas;

  • DAX pagrindai;

  • Stiprūs bendravimo, bendradarbiavimo ir darbo komandoje įgūdžiai;

  • Orientacija į rezultatus, problemų sprendimas ir analizavimas.

  • Galimybę realizuoti savo idėjas perspektyvioje ir veiklą plečiančioje kompanijoje;

  • Dalyvavimą įdomiuose projektuose, dirbant prasminga veikla užsiimančios komandos sudėtyje;

  • Galimybę augti ir tobulėti įmonės viduje;

  • Atlyginimą, atitinkantį rinkos sąlygas ir darbuotojo kompetenciją;

  • Gerą darbo aplinką šaunioje ir stiprioje komandoje.

Darbo skelbimo numeris
#1605981
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!