Duomenų įvesties operatorius (-ė) (Vilniaus logistikos centras)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 386697

Darbo skelbimo numeris

386697

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai Tavęs laukia?

  • duomenų įvedimas į bendrovės informacines sistemas.

Darbo sąlygos:
  • Darbo krūvis - 1 etatas:
  • darbo grafikas - nuo pirmadienio iki penktadienio;
  • darbo laikas - nuo 12:30 val. iki 21:00 val.;
  • darbo vieta - Servečės g .1, Vilnius.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Gerai mokėti valstybinę kalbą; užsienio kalbų mokėjimas – privalumas;
  • Geri MS Office (Word, Excel, Outlook) įgūdžiai;
  • Pareigingumas, punktualumas, atidumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Mes Jums siūlome:

  • Mes nereikalaujame darbo patirties – visko išmokysime darbo vietoje;
  • Jus sups draugiškas ir geranoriškas kolektyvas!

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. spalio 24 d.
Įvestas:
2019 m. rugsėjo 25 d.
Atlyginimas:
Nuo 597 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugas teikianti bendrovė šalyje. Mūsų veržlios ir patikimos komandos nariu gali tapti kiekvienas, kuris atsakingai žiūri į darbą, nebijo mokytis ir nori tobulėti. Kviečiame prisijungti ir papildyti profesionalių Lietuvos pašto darbuotojų gretas!