Naujausi skelbimai

E-komercijos vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 27125

Darbo skelbimo numeris

27125

Darbo aprašymas

Bendrovės teikiamų paslaugų reklama, produktų pardavimas, pardavimų plėtra, informacijos platinimas, reklaminių skydelių (banerių) kūrimas, bendravimas su potencialiais klientais, jų paieška internete.

Reikalavimai

IT srities, pageidautina interneto tehnologijų, išmanymas;
Darbo patirtis pardavimų sferoje ;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Savarankiškumas, komunikabilumas;
Noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Laisvą darbo grafiką;
Galimybę dirbti namuose;
Atkyginimą, priklausantį nuo konkrečių darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Į savo komandą priimsime paskutinių kursų informacinių technologijų, informatikos studentus.
Galimybė įsidarbinti tėvams/mamytėms, namie auginantiems vaikus, tačiau atitinkančius aukščiau išdėstytus reikalavimus.

Informuosime tik atrinktus pokalbiui kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2007 m. rugpjūčio 2 d.
Įvestas:
2007 m. liepos 2 d.

UAB „Kardiolita“ – viena didžiausių privačių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje, teikianti aukštos kokybės plataus spektro diagnostikos ir gydymo paslaugas Lietuvos ir užsienio šalių piliečiams. Šiuo metu įmonė sėkmingai plečiasi ir kviečia į savo komandą naujus darbuotojus