Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #14122

E-parduotuvės projekto vadovui

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • elektroninės parduotuvės projekto kūrimas ir įgyvendinimas;
  • elektroninės prekybos panaudojimo galimybių analizė;
  • konkurencinės aplinkos analizė ir konkurencinių pranašumų formavimas;
  • marketinginių sprendimų idėjos

Reikalavimai

  • ne mažiau 2 metų patirtis, kuriant elektroninės parduotuvės tinklalapius ar Web svetaines;
  • aukštasis išsilavinimas, IT žinios;
  • gebėjimas analizuoti programas ir jų duomenis;
  • šiuolaikinių marketinginių sprendimų žinios;
  • atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • kūrybišką ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
  • karjeros galimybes ir mokymus;
  • pastovų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
  • geras darbo sąlygas

Darbo skelbimo numeris
#14122

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 13 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 30 d.

BILIETAI LT – tai sparčiai besiplečianti, rinkoje lyderiaujanti įmonė, kuri organizuoja ir vysto elektroninę bilietų platinimo sistemą

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!