Naujausi skelbimai

E-parduotuvės projekto vadovui

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14122

Darbo skelbimo numeris

14122

Darbo aprašymas

· elektroninės parduotuvės projekto kūrimas ir įgyvendinimas;
· elektroninės prekybos panaudojimo galimybių analizė;
· konkurencinės aplinkos analizė ir konkurencinių pranašumų formavimas;
· marketinginių sprendimų idėjos

Reikalavimai

· ne mažiau 2 metų patirtis, kuriant elektroninės parduotuvės tinklalapius ar Web svetaines;
· aukštasis išsilavinimas, IT žinios;
· gebėjimas analizuoti programas ir jų duomenis;
· šiuolaikinių marketinginių sprendimų žinios;
· atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

· kūrybišką ir įdomų darbą draugiškoje komandoje;
· karjeros galimybes ir mokymus;
· pastovų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
· geras darbo sąlygas

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. birželio 13 d.
Įvestas:
2006 m. gegužės 30 d.

BILIETAI LT – tai sparčiai besiplečianti, rinkoje lyderiaujanti įmonė, kuri organizuoja ir vysto elektroninę bilietų platinimo sistemą