Naujausi skelbimai

E-parduotuvės vadovas (Kaune)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 79070

Darbo skelbimo numeris

79070

Darbo aprašymas

- elektroninės parduotuvės veiklos organizavimas ir kontrolė;
- sėkmingas elektroninės parduotuvės veiklos ir rezultatų užtikrinimas;
- biudžeto planavimas ir jo vykdymo kontrolė;
- veiklos rodiklių analizė;
- pavaldaus personalo darbo organizavimas.

Reikalavimai

- 2+ metai patirtis elektroninės prekybos srityje;
- vadovaujamo darbo patirtis;
- mažmeninės prekybos patirtis (B2B);
- programavimo platformos išmanymas (ne programiniame lygmenyje);
- naujų informacinių technologijų išmanymas;
- geri derybiniai įgūdžiai, kūrybiškumas, inovatyvumas, orientacija į rezultatą;
- geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

- įdomų darbą, gerai žinomoje ir stabilioje įmonėje;
- galimybę tobulėti ir išbandyti save, naujoje verslo srityje;
- konkurencingą atlyginimą, atitinkantį kvalifikaciją.

Papildoma informacija

Jei norite kreiptis, dėl darbo vietos, prašome siųsti savo gyvenimo aprašymą el.p.: cv@grafton.lt., nurodydami darbo vietą.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 28 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 28 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 3800 iki 6200 LTL per mėn.

Mūsų klientas- elektroninė parduotuvė, prekiaujanti plataus vartojimo produktais.