Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #423063

E-prekybos projekto vadovas (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • E-prekybos su trečiųjų šalių platformomis (marketplace) procesų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Kainodaros ir prekių asortimento formavimas;
  • Pardavimų sekimas, analizė bei skatinimas;
  • E-prekybos procesų optimizavimas;

  • Aktyvaus ir kokybiško klientų aptarnavimo užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė));
  • Užsienio kalbų mokėjimas (anglų k.- būtina);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai: MS Office Excel, Word;
  • Darbo patirtis e-prekyboje su trečiųjų šalių platformomis (marketplace) būtų privalumas;
  • Gebėjimas ir noras dirbti su didele prekių nomenklatūra;
  • Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, komunikabilumas bei atsakingumas;
  • Dėmesys detalėms ir puikūs laiko valdymo įgūdžiai.

  • Įdomią, atsakingą bei dinamišką darbo poziciją mūsų kompanijoje;
  • Įvertinimą pagal rezultatus;

    CV su motyvaciniu laišku prašome siųsti per CV Market sistemą.

Darbo skelbimo numeris
#423063

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1900 - 2900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 21 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 23 d.

Kompanija LIFESTYLE TRADE, UAB, vienintelis PUMA mažmeninės prekybos partneris Baltijos šalyse, šiuo metu ieško E-prekybos projekto vadovo:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!