EDUKACINIŲ RENGINIŲ, PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (Vilnius/ Kaunas)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Ar tu:
neskubi užaugti ir vaikų literatūra tau neatrodo kvailystė;
esi ratuotas/-a;
su džiaugsmu vartai knygas vaikams ir paaugliams;
ne tik vartai, bet ir mielai jas skaitai;
o perskaitęs turi savo nuomonę?

Galbūt mes ieškome būtent tavęs!

Reikalavimai

Tikimės, kad:
darželyje teko vaidinti zuikį, baravyką ar nykštuką;
mokykloje – ką nors didesnio;
o dabar kalbėti prieš auditoriją – malonumas.

Pačios svarbiausios tavo savybės:
bendrauti tau – kaip kvėpuoti;
mokytojos ir bibliotekininkės – puikios pašnekovės;
su vaikais greit randi bendrą kalbą;
turi patirties organizacinėje veikloje;
turi vairuotojo pažymėjimą;
puikiai planuoji savo laiką;
ir visada esi pirmas/-a, jei kas vertina tavo iškalbos meną ar sąžiningumą.

Ir dar:
nebijai sunkaus fizinio darbo (reikės į automobilį susikrauti ir į renginius atsigabenti keletą dėžių knygų, jos būna sunkios);
kartą per dieną į galvą šauna sparnuotos mintys ir idėjos;
esi rimtai nerimtas/-a.

Įmonė siūlo

Tavęs laukia:
Būrys mokytojų ir bibliotekininkių;
žavūs vaikai;
kasdien vis naujas Lietuvos kampelis;
nuostabaus gerumo kolegos.

Darbo pobūdis – leidinių vaikams pristatymas ir platinimas mokyklose ir bibliotekose visoje Lietuvoje.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.