Naujausi skelbimai

Ekonomistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14680

Darbo skelbimo numeris

14680

Darbo aprašymas

* Bendrovės finansinių/ekonominių rodiklių analizė ir prognozavimas;
* Dalyvavimas rengiant verslo, investicinius ir biudžeto projektus;
* Vadovų konsultavimas ekonominės politikos ir veiksmų pasirinkimo klausimais.

Reikalavimai

* Aukštasis universitetinis išsilavinimas ekonomikos/finansų srityse (gali būti paskutinių kursų studentas);
* Draudimo srities specifikos išmanymas būtų privalumas;
* Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
* Geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
* Analitinis mąstymas, gebėjimas planuoti ir prognozuoti, atsakingumas, imlumas naujovėms.

Įmonė siūlo

* Draugišką kolektyvą;
* Galimybę mokytis ir tobulėti;
* Patrauklias darbo užmokesčio sąlygas;
* Socialines garantijas.

Papildoma informacija

Jei susidomėjote galimybe įsidarbinti pas mus, siųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką iki liepos 9 dienos per CV Market sistemą arba el. paštu: loreta@baltikums.lt, nurodę pareigas, į kurias kandidatuojate.

Apie tolimesnį dalyvavimą atrankoje bus informuoti tik atrinkti kandidatai. Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. liepos 9 d.
Įvestas:
2006 m. birželio 22 d.

UADB „Baltikums draudimas“– draudimo bendrovė jau dešimt metų veikianti Lietuvos draudimo rinkoje. Ilgalaikė patirtis, dėmesys kliento interesams, platus draudimo paslaugų pardavimo tinklas, bendradarbiavimas su užsienio draudimo kompanijomis leidžia UADB “Baltikums Draudimas” būti patikima draudimo bendrove.