Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218274

Ekonomistas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • analizuoti socialinės ir ekonominės politikos sritis;
  • rašyti politikos analizes, pozicijas, komentarus ir straipsnius;
  • pristatyti analizės išvadas ir pasiūlymus žiniasklaidai, valdžios ir kitoms suinteresuotoms institucijoms ir asmenims;
  • patraukliai pristatyti idėjas viešuose renginiuose ir susitikimuose.

Reikalavimai

Priimsime į darbą iniciatyvų, atsakingą ir neabejingą laisvės idėjoms žmogų, kuris:

  • turi aukštąjį socialinių mokslų išsilavinimą (pageidautina ekonominis, finansinis);
  • turi puikius analitinius, duomenų analizės gebėjimus (analitinio darbo patirtis – privalumas);
  • turi gerus komunikacinius (rašytinės ir žodinės komunikacijos) gebėjimus;
  • turi puikias anglų k. žinias;
  • moka dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • geba mąstyti kritiškai vertindamas ekonomikos ir politikos įvykius.

Įmonė siūlo

Siūlome lanksčias darbo sąlygas;
Dinamišką ir kūrybišką darbą komandoje;
Galimybes tobulėti ir atsiskleisti asmeniniams sugebėjimams;
Dalyvauti teikiant ekonominės politikos pasiūlymus, vykdant švietėjišką veiklą.

Susidomėjusius prašome savo gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųsti LLRI(eta)LLRI.LT.

Darbo skelbimo numeris
#218274

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 22 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 23 d.

Lietuvos laisvosios rinkos institutas – privatus think tank‘as – ieško ekonomisto (-ės)

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!