Naujausi skelbimai

Ekonomistui (-ei)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109430

Darbo skelbimo numeris

109430

Darbo aprašymas

Kaštų analizė ir vertinimas, efektyvumo kontrolė;
Žaliavų judėjimo analizė.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis finansinis, ekonominis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Navision žinios būtų privalumas);
Orientacija į rezultatą ir efektyvią veiklą.

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
Patrauklų atlyginimą;
Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 22 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 22 d.

ŽŪB "Nematekas" - šešiolika metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis. Šiuo metu siūlome darbą Rumšiškėse