Naujausi skelbimai

Ekspedicijos vadybininkas (-ė) su patirtimi

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343353

Darbo skelbimo numeris

343353

Darbo aprašymas

Mūsų komanda Vilniuje ieško patyrusio transporto/ekspedicijos vadybininko.

Aktyviai komunikuosite su vežėjais telefonu, el.p., skype, ir kt platformose;
Būsite atsakingas už operatyvų transportavimo kainų skaičiavimą;
Kontroliuosite krovinių pervežimus;
Informuosite užsakovus apie vykdomų kontraktų eigą;
Aktyviai ieškosite vežėjų ir pildysite duomenis į sistemas.

Detaliau susitikimo metu biure, Vilniuje, Kalvarijų 151.

Reikalavimai

Patirtis logistikos, ekspedicijos srityje (1 metai );
Puikus užsienio kalbų mokėjimas :
anglų, vokiečių, lenkų, (rusų k. privalumas);
Puikūs bendravimo telefonu, derybų vedimo ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individuliai.

Įmonė siūlo

Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
Darbo vietą šiuolaikiškame biure;
Patogų parkingą automobiliui;
Galimybę plėsti savo kompetencijas ir tapti regiono lyderiu;
Fiksuotą darbo užmokestį ir patrauklius motyvacinius priedus su perspektyva didėti;
Galimybę lanksčiai planuoti darbo laiką (susitarus individualiai).

Darbo laikas: 8.00-17.00
Motyvacinį laišką su darbo patirties aprašymu siųskite el. paštu.

Konfidencialumą garantuojame!
Su reikalavimus atitinkančiais kandidatais susisieksime nedelsiant.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 8 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 10 d.
Atlyginimas:
800 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

UAB “Masona” – Lietuviško kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė, įsikūrusi 2010 metais Vilniuje.

MASONA organizuoja krovinių gabenimą kelių transportu ir teikia logistikos sandėlio paslaugas. Įmonės pardavimai 2017m. 850 tūkst. eur.