Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1653340

Ekspedicijos vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Krovinių pervežimų autovežiais organizavimas, iškilusių problemų sprendimas, vežėjų darbo kontrolė;

  • Aktyvi vežėjų bei klientų paieška, kontaktų užmezgimas, derybos (darbas tik su EU rinka);

  • Klientų poreikio analizė, sutarčių sudarymas;

  • Nuolatinių ryšių palaikymas su esamais vežėjais bei partneriais;

  • Transporto judėjimo bei dokumentų kontrolė;

  • Klientų konsultavimas ir operatyvus problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Bent 1 - erių metų patirtis ekspedicijos vadybininko pareigose;

  • Geras anglų kalbos mokėjimas (italų, prancūzų, vokiečių kalbų mokėjimas būtų privalumas);

  • Komunikabilumas, atsakomybė, gebėjimas greitai reaguoti į iškilusias problemas.

  • Mes siūlome įdomų ir dinamišką darbą vienoje lyderiaujančių logistikos įmonių Lietuvoje;

  • Užtikriname komandiniu darbu paremtą vidinę kultūrą, jaunatvišką ir profesionalų kolektyvą;

  • Suteikiame visas galimybes realizuoti savo idėjas, tobulėti ir augti kartu įmonės viduje;

  • Organizuojame įmonės renginius, vidinius bei išorinius mokymus;

  • Suteikiame papildomas naudas (mišraus darbo galimybes, dovanas įvairių švenčių proga, nuolaidas, papildomas apmokamas laisvas dienas ir kt.), kuriomis džiaugiasi kolegos.

Darbo skelbimo numeris
#1653340
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!