EKSPEDICIJOS VADYBININKAS ( tarptautinėje kompanijoje)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 291511

Darbo skelbimo numeris

291511

Darbo aprašymas

• tarptautinių pervežimų, transporto organizavimas Skandinavijos rinkai (SE/NO/DK/FIN);
• bendradarbiavimas su partneriais ir klientais, ilgalaikių santykių kūrimas ir palaikymas;
• klientų poreikių analizė ir teikiamų logistikos paslaugų galimybių pristatymas, konsultavimas, sąlygų suderinimas;
• klientų pasitenkinimo ir teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas;
• reikalingų dokumentų ruošimas ir administravimas.

Reikalavimai

• darbo patirtis logistikos, transporto paslaugų valdymo srityje ne mažiau 1 metų;
• logistikos procesų, krovinių gabenimo, norminių teisės aktų reikalavimų žinios, bei jų pritaikymo patirtis;
• puikūs anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
• komunikabilumas, įtaigumas, derybiniai įgūdžiai;
• stiprus atsakomybės jausmas, stresinių situacijų valdymas, greita orientacija ir gebėjimas priimti sprendimus;
• aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
• savarankiškumas, puikūs darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumu būtų laikoma panašaus darbo patirtis su Skandinavijos rinka.

Įmonė siūlo

susiformavusią skandinavišką įmonės kultūrą ir vertybes;
karjeros galimybes ir iššūkius visuose organizacijos lygmenyse;
konkurencingą atlygį už efektyviai atliktą darbą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Atranką pradėsime vykdyti anksčiau, nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. sausio 16 d.
Įvestas:
2017 m. sausio 2 d.
Alga (bruto):
nuo 1000 EUR per mėn.

Mūsų klientė- tarptautinė Norvegijos logistikos bendrovė, teikianti pažangias transportavimo, logistikos ir sandėliavimo paslaugas. Įmonė turi biurus Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Indijoje, Kinijoje, Turkijoje. Metinė grupės apyvarta siekia 1 milijardą eurų, įmonių grupėje dirba 320 darbuotojų. Per pastaruosius keletą metų Lietuvoje verslas sparčiai auga ir siūlome prisijungti naujam komandos nariui Vilniuje arba Klaipėdoje.