Naujausi skelbimai

Ekspedicijos vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 361934

Darbo skelbimo numeris

361934

Darbo aprašymas

  • Aktyvi vežėjų ir partnerių paieška, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • Krovinių gabenimo pagal paskirtas kryptis organizavimas ir kontrolė;
  • Ryšių palaikymas su esamais partneriais;
  • Operatyvus problemų sprendimas krovinio gabenimo metu;
  • Pervežimo dokumentų administravimas.
  • Bendradarbiavimas su kitais kompanijos padaliniais ir skyriais.

Reikalavimai

  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • Geri planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Geri derybininko įgūdžiai;
  • Darbštumas ir atkaklumas siekiant užsibrėžto tikslo;
  • Darbo patirtis su daliniais kroviniais.

  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Darbą puikioje profesionalų komandoje;
  • Nuolatinius mokymus.

Norinčius dalyvauti konkurse prašom savo CV siųsti iki 2019 m. vasario 28d.

Informacija telefonu +370-655-54771.
Kontaktinis asmuo – direktorius Valdas Semaška. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. vasario 27 d.
Įvestas:
2019 m. sausio 29 d.

UAB “Auto Praba”– tai rinkos lyderė gabenant dalinius kovinius iš Europos Sąjungos į Rusiją ir Baltarusiją, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą, valdanti vieną didžiausių muitinės sandėlių kompleksų Vilniuje. Daugiau apie mus sužinosite WWW.AUTOPRABA.LT