Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100932

Ekspedicijos vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Krovinių ir vežėjų paieška;
Tarptautinių krovinių gabenimų organizavimas;
Sutarčių su vežėjais sudarymas;
Transporto maršrutų, krovinių judėjimo kontrolė ir valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas(transportas, vadyba);
Gerai mokėti rusų, anglų arba vokiečių kalbas;
Kitų kalbų mokėjimas-privalumas;
Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas, puikūs derybininko įgūdžiai bei noras ir mokėjimas dirbti komandoje;
Patirtis transporto, logistikos, krovinių ekspedijavimo srityse būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas;
Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius
Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

CV siųsti: personalas@deltatrans.lt

Darbo skelbimo numeris
#100932

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 12 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 12 d.

UAB „Delta transportas“ yra stabili transporto kompanija, kuri sėkmingai dirba tarptautinių gabenimų ir logistikos srityje. Nuo pat įkūrimo 1995 m. bendrovė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA” narė. UAB „Delta transportas“ kasmet nuosekliai stiprina savo pozicijas tarptautinių gabenimų versle, pastoviai atnaujindama ir didindama savo transporto parką, kurį sudaro „Mercedes Benz“ ir „Scania“ markių automobiliai, atitinkantys naujausius Europos Sąjungos saugumo ir ekologijos standartus. Transporto priemonių, o kartu ir Jūsų krovinio judėjimas, tiksliai koordinuojamas naudojant modernią GSM ir GPS ryšio technologiją, taigi bet kuriuo metu galėsite sužinoti užsakymo vykdymo eigą. Bendrovės transporto parkas, gabenami kroviniai ir logistikos veikla yra apdrausta patikimoje draudimo bendrovėje. Įmonė siūlo įvairiapuses krovinių gabenimo, muitines tarpininkavimo bei logistikos sandėlio paslaugas, apimančias visą įmanomą logistikos grandinę – nuo krovinių surinkimo, tarptautinio gabenimo, pakavimo, svėrimo baigiant įvairiomis sandėlio operacijomis ir pristatymu gavėjui. Platus paslaugų spektras, išvystyta struktūra Europoje bei NVS šalyse , aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei atsakingas požiūris į klientą lemia pasitikėjimą mūsų įmonės darbu bei ilgalaikę partnerystę su užsakovais, kas leidžia įmonei stabiliai augti ir suteikti mūsų klientui aukščiausio lygio paslaugą.
Pagrindinė veikla:
· Krovinių gabenimas tarptautiniais ir vietos maršrutais.
· Muitinės tarpininko paslaugos.
· Sandėliavimas ir krovos darbai.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!