Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #98944

Ekspedicijos vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Vežėjų paieška;
Tarptautinių krovinių gabenimų organizavimas;
Sutarčių su vežėjais sudarymas;
Transporto maršrutų, krovinių judėjimo kontrolė ir valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas, gali būti besimokantys transporto arba vadybos specialybių studentai;
Gerai mokėti rusų, anglų arba vokiečių kalbas;
Kitų kalbų mokėjimas-privalumas;
Savarankiškumas, atsakingumas, komunikabilumas, puikūs derybininko įgūdžiai bei noras ir mokėjimas dirbti komandoje;
Patirtis transporto, logistikos, krovinių ekspedijavimo srityse būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas;
Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius
Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

CV siųsti: tomas@nerginta.lt

Darbo skelbimo numeris
#98944

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. gruodžio 23 d.
Įvestas:
2010 m. lapkričio 23 d.

UAB "Nerginta" - tai privataus kapitalo krovinių ekspedijavimo įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 2006m., įkurta Kairiuose, Šiaulių rajone. Mes Jums siūlome kokybišką aptarnavimą, greitą ir saugų krovinių pristatymą, operatyvią informaciją apie realiu laiku vykstančius pasikeitimus. Įmonėje dirba patikimi ir atsakingi darbuotojai, todėl iškilus problemoms garantuojame greitą jų sprendimą. Bendrovės tikslas - aukščiausia paslaugų kokybė, nepriekaištingas klientų aptarnavimas bei glaudūs ir abipusiškai naudingi bendradarbiavimo ryšiai su verslo partneriais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!