Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #568566

Ekspedicinės grupės vadovas (importas-eksportas / Lietuva – Europa - Lietuva)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Plečiame savo gretas ir kviečiame prisijungti drąsius, atsakingus, norinčius mokytis ir tobulėti logistikos srityje žmones, prie mūsų komandos.

  • Pilnų ir dalinių krovinių iš ir į Lietuvą pervežimo proceso organizavimas, kuravimas, kontrolė;
  • Komunikacija su esamais klientais, jų poreikių užtikrinimas;
  • Komandos formavimas, komandos darbo kontrolė;
  • Puoselėti įmonės vertybes ir prisidėti prie veiklos tobulinimo;
  • Kitų pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis su vežėjais;

  • Darbas su ratiniais vežėjais LT-EU-LT;

  • Darbo patirtis su krovinių platformomis Cargo.lt , Trans.eu, Timocom;

  • Importo / Eksporto proceso išmanymas;

  • Dalinių (LTL) krovinių kiekio skaičiavimas ir pervežimo organizavimas;

  • Reikalingi kompiuterinio raštingumo įgūdžiai - Microsoft Office;

  • Anglų kalbos žinios. Rusų, lenkų kalba - privalumas;

  • Asmeninės savybės - ambicingumas, komunikabilumas, analitinis mąstymas, dinamiškumas, atidumas detalėms.

  • Ekspedicinės grupės vadovo darbą ambicingoje, profesionalioje komandoje;

  • Aiškius tikslus, veiklos vertinimą, puikias darbo sąlygas ir karjeros galimybes;

  • Puikų mikroklimatą, jaunatvišką organizacijos kultūrą – „Gera dirbti kartu!“;

  • Galimybę dalyvauti visuose įmonės renginiuose, išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;

  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo, bendrų tikslų siekimo ir naujų iniciatyvų kūrimo;

  • Kitas įmonės teikiamas privilegijas ir papildomas naudas, kuriomis džiaugiasi kolegos.

Darbo skelbimo numeris
#568566
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!