Naujausi skelbimai

Eksporto pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161729

Darbo skelbimo numeris

161729

Darbo aprašymas

Jeigu esate energingas, komunikabilus, darbštus ir norite didžiuotis atstovaudamas savo kompaniją, kviečiame prisijungti!

Siūlomo darbo pobūdis:

  • naujų klientų paieška Europoje bei kitose užsienio šalyse;
  • aktyvus prekių pardavimas Europoje bei kitose užsienio šalyse;
  • rinkos, klientų poreikių analizė;
  • naujų prekių įvedimas į Lietuvos rinką;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas ir derybos su klientais;
  • sutarčių rengimas;
  • prezentacijų ruošimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • komunikabilumas;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti savo veiklą;
  • orientacija į klientą ir rezultatą, atsakomybė;
  • puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, ryžtingumas, tikslo siekimas, darbštumas ir sąžiningumas;
  • puikūs reprezentaciniai įgūdžiai;
  • galimybė ir noras keliauti, dalyvauti parodose užsienyje;
  • kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:
  • Rusų, lenkų kalbos mokėjimas;
  • Darbas panašioje srityje.

Įmonė siūlo

  • sutartinį patrauklų atlyginimą;
  • tarnybinį automobilį darbo tikslams;
  • tarnybinį telefoną;
  • geras darbo sąlygas, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, socialines garantijas;

Jei susidomėjote siūloma darbo poziciją siųskite savo motyvacinį laišką ir CV su nuorodą „Eksporto pardavimų vadybininkas“ per CV Market sistemą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 13 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 13 d.

UAB “AAAA Europe Distribution” - įkurta 2009 metais balandžio mėn.
Pagrindinė įmonės veikla – importas, eksportas, didmeninė ir mažmeninė prekyba plataus vartojimo prekėmis, distributorių paieška Europoje bei kitose užsienio šalyse. Įmonė atstovauja “Gentle Day” prekinį ženklą (USA).
www.gentleday.com www.gentleday.lt