Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #163616

Eksporto pardavimų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jeigu esate energingas, komunikabilus, darbštus ir norite didžiuotis atstovaudamas savo kompaniją, kviečiame prisijungti!

Siūlomo darbo pobūdis:

  • naujų klientų paieška Europoje bei kitose užsienio šalyse;
  • aktyvus prekių pardavimas Europoje bei kitose užsienio šalyse;
  • rinkos, klientų poreikių analizė;
  • naujų prekių įvedimas į Lietuvos rinką;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas ir derybos su klientais;
  • sutarčių rengimas;
  • prezentacijų ruošimas.

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • būtina darbo patirtis eksporto srityje;
  • puikios anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • komunikabilumas;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir kontroliuoti savo veiklą;
  • orientacija į klientą ir rezultatą, atsakomybė;
  • puikūs derybiniai įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, ryžtingumas, tikslo siekimas, darbštumas ir sąžiningumas;
  • puikūs reprezentaciniai įgūdžiai;
  • galimybė ir noras keliauti, dalyvauti parodose užsienyje;
  • kompiuterinis raštingumas.

Privalumai:
  • Rusų, lenkų kalbos mokėjimas;
  • Darbas panašioje srityje.

Įmonė siūlo

  • sutartinį patrauklų atlyginimą;
  • tarnybinį automobilį darbo tikslams;
  • tarnybinį telefoną;
  • geras darbo sąlygas, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, socialines garantijas.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#163616

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. liepos 24 d.
Įvestas:
2012 m. liepos 17 d.

UAB “AAAA Europe Distribution” - įkurta 2009 metais balandžio mėn.
Pagrindinė įmonės veikla – importas, eksportas, didmeninė ir mažmeninė prekyba plataus vartojimo prekėmis, distributorių paieška Europoje bei kitose užsienio šalyse. Įmonė atstovauja “Gentle Day” prekinį ženklą (USA).
www.gentleday.com www.gentleday.lt

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!