Naujausi skelbimai

Eksporto vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105115

Darbo skelbimo numeris

105115

Darbo aprašymas

- Aktyvi naujų rinkų ir klientų artimosiose Europos šalių rinkose paieška (išskyrus Skandinavijos ir Pabaltijo šalis);
- Produkcijos platinimo kanalų analizavimas ir vystymas (šaldyto maisto distributoriai, prekybos tinklai ir kt.);
- Pardavimų strategijos priskirtose rinkose įgyvendinimas;
- Produkcijos pardavimo ir logistinių sprendimų paieška ir įgyvendinimas;
- Marketingo strategijų rinkose formavimas ir įgyvendinimas;
- Naujų produktų bei projektų įdiegimas rinkose.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas (verslo administravimo, vadybos, ekonomikos srityse - privalumas);
- Darbo patirtis eksporto srityje (su šaldytais maisto arba kitais greito apyvartumo produktais (FMCG) - privalumas);
- Vadovaujančio darbo patirtis bei funkcijų delegavimo įgūdžiai;
- Pardavimų ir marketingo žinios ir patirtis;
- Darbo komandoje patirtis;
- Geros anglų ir rusų kalbų žinios (tiek raštu, tiek žodžiu);
- Galimybė vykti į komandiruotes;
- Asmeninės savybės: atsakingumas, komunikabilumas;
- Derybų ir laiko planavimo įgūdžiai;
- Kompiuterinis raštingumas.

- Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje tarptautinėje kompanijoje;
- Profesinius iššūkius, tobulėjimo bei karjeros galimybes;
- Patrauklų atlyginimą, atitinkantį Jūsų kvalifikaciją;
- Visas socialines garantijas;
- Visas darbui reikalingas priemones.

Papildoma informacija

- Darbo vieta VILNIUS ARBA MAŽEIKIAI
- Informuosime tik reikalavimus atitikusius kandidatus;
- Atranką atlieka Search Group Vilnius, UAB (visi kandidatai besikreipiantys tiesiogiai į UAB Ingman ledai bus nukreipti į Search Group).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. gegužės 9 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 2 d.

UAB Ingman ledai - moderniausia valgomųjų ledų bei vaflinių indelių gamintoja Baltijos šalyse, priklausanti Suomijos koncernui „Ingman Ice Cream“ šiuo metu ieško Eksporto vadovo (-ės).