Naujausi skelbimai

Eksporto vadybininkas,-ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 1362

Darbo skelbimo numeris

1362

Darbo aprašymas

Naujasis mūsų komandos narys rinks ir analizuos rinkos informaciją, ieškos naujų klientų, pristatinės jiems mūsų įmonę ir jos produkciją, rengs pasiūlymus.

Jo pareiga bus sekti bei koordinuoti užsakymų vykdymo eigą, organiziuoti prekių tiekimus klientams, kontroliuoti atsiskaitymus.

Reikalavimai

Tikimės rasti išsilavinusį jauną žmogų - idealiu atveju jis turėtų ekonominį aukštąjį išsilavinimą. Kokybiško kontakto su mūsų numatytos rinkos klientais sąlyga - geras prancūzų kalbos mokėjimas tiek žodžiu, tiek raštu.

Kompiuterinio raštingumo neakcentuojame - tai yra savaime aišku.
Darbe labai pravers imlumas naujai informacijai, gebėjimas bendrauti, derėtis, įtikinti, dirbti savarankiškai ir t.t.

Darbo su klientais patirtis - privalumas!

Siūlome tikrai įdomų darbą, naujas žinias bei įgūdžius. (Socialinės garantijos, nevėluojantis atlyginimas - manome, jog tai yra ne kažkas išskirtinio, o tiesiog norma).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
27 gegužės 2004
Įvestas:
29 balandžio 2004

Antrinių polietileno žaliavų perdirbimas.
Plėvelių, maišų, vamzdžių ir kitų plastiko gaminių gamyba.