Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #223343

EKSPORTO VADYBININKAS (vaistų pramonė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – pažangi, daugiau nei 10 metų stabiliai dirbanti kompanija, kurios veiklos sritis – vaistų ir maisto papildų gamyba bei didmeninė prekyba. Didžioji produkcijos dalis yra eksportuojama į V. Europos, Skandinavijos šalis bei Artimųjų Rytų rinkas.
Šiuo metu kompanija plečia savo veiklą ir į savo komandą Vilniuje kviečia

EKSPORTO VADYBININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:

  • ryšių su esamais užsienio klientais palaikymas ir jų plėtra;
  • užsakymų priėmimas bei perdavimas gamybai;
  • užsakymų įvykdymo koordinavimas ir administravimas;
  • komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • klientų poreikio analizė bei lojalumo palaikymas;
  • logistikos organizavimas ir koordinavimas, iškilusių problemų sprendimas;
  • dalyvavimas parodose.

Reikalavimai

  • pozityvus mąstymas, noras mokytis ir tobulėti;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • pardavimų verslo klientams patirtis daugiau nei 2 metai (darbo su užsienio klientais patirtis būtų didelis privalumas);
  • puikus anglų ir geras rusų k. mokėjimas (ir rašyti, ir kalbėti);
  • aukštasis išsilavinimas;
  • imlumas naujai informacijai ir gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu;
  • puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • kruopštumas ir atsakingumas;
  • galimybė vykti į komandiruotes.

  • įdomų ir perspektyvų darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
  • profesinio tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • puikias darbo sąlygas bei patrauklų darbo užmokestį.

Laukiame Jūsų CV su nuoroda "Eksporto vadybininkas".

Atrankos konsultantai:
Nova Lux management solutions
Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181
Internete: http://www.novalux.lt

Darbo skelbimo numeris
#223343

Informacija apie darbą

visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. balandžio 29 d.
Įvestas:
2015 m. kovo 30 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!