Naujausi skelbimai

Eksporto vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70078

Darbo skelbimo numeris

70078

Darbo aprašymas

CVO Sales&Marketing Recruitment klientė – pažangi maisto pramonės įmonė, teikianti rinkai platų produkcijos asortimentą. Šiuo metų kompanijai reikalingas

EKSPORTO VADYBININKAS

Darbo pobūdis:
· Naujų klientų paiešką vakarų Europoje ir Skandinavijos šalyse;
· Kompanijos produkcijos pristatymas potencialiems klientams;
· Pasiūlymų ruošimas, derybos, sutarčių derinimas;
· Įmonės atstovavimas parodose (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje).

Reikalavimai

· Sėkminga pardavimų patirtis;
· Darbo su klientais iš užsienio patirtis (privalumas)
· Labai geros anglų kalbos žinios;
· Veržlumas ir verslumas;
· Iniciatyva.

Įmonė siūlo

· Darbą profesionalų komandoje;
· Galimybę parodyti savo sugebėjimus ir būti už tai tinkamai įvertintu;
· Karjeros perspektyva.

Papildoma informacija

Laukiame Jusu gyvenimo aprašymo su prierašu "Eksporto vadybininkas" adresu ginte.lukinskiene@cvosalesandmarketing.com

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vievis
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 15 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 5 d.

CVO Sales and Marketing Recruitment priklauso tarptautinei CVO atranku grupei, ir yra vienintelė personalo atrankų įmonė Lietuvoje, kurios specializacija - specialistų bei vidutinio ir aukščiausio lygio vadovų paieška ir atranka pardavimų bei rinkodaros srityse.