Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #26567

Eksporto vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas, pardavimų organizavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, kainodara, pirkėjų poreikių analizė.

Reikalavimai

Išsilavinimas vadybos srityje, lietuvių, rusų ir anglų kalbų mokėjimas, kompiuterinis raštingumas, patirtis pardavimuose, organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą ir noras tobulėti.
Privalumai: patirtis darbe su maisto produktais.

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą technologiškai atnaujintoje įmonėje, galimybę profesiniam tobulėjimui ir karjeros kilimui, stabilų darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų, darbą draugiškame kolektyve.

Darbo skelbimo numeris
#26567
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!