Naujausi skelbimai

Eksporto vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 72261

Darbo skelbimo numeris

72261

Darbo aprašymas

- produkcijos platinimo kanalų analizavimas ir vystymas;
- aktyvi naujų klientų paieška;
- pardavimų planavimas ir atsiskaitymo kontrolė;
- derybos dėl kainų ir terminų;
- gamybos planavimas;
- tarptautinių logistikos grandinių planavimas ir organizavimas.

Reikalavimai

- 2+ metų patirtis greito apyvartumo produktų eksporto srityje;
- puikus anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
- patirtis dirbant su Pabaltijo ir NVS šalių rinkomis;
- produkcijos platinimo kanalų išmanymas;
- aukštasis vadybinis - ekonominis išsilavinimas;
- savarankiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, sprendimų priėmimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

- geras darbo sąlygas ir profesinius iššūkius;
- nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Papildoma informacija

Jei norite kreiptis dėl darbo vietos, prašome atsiųsti savo gyvenimo aprašymą (CV) lietuvių arba anglų kalbomis, nurodydami darbo vietos pavadinimą į cv@grafton.lt. Jei buvote atvykęs į "Grafton Recruitment" pokalbiui, kreipkitės tiesiai į savo konsultantą (geriausia elektroniniu paštu).
Daugiau darbo pasiūlymų rasite www.grafton.lt/jobs/
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. liepos 12 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 2000 iki 3000 LTL per mėn.

Mūsų klientė - savo srityje viena pirmaujančių gamybinių įmonių Lietuvoje, šiuo metu darbui Vilniuje ieško: